Výstavba nového domu či rekonstrukce staršího bytu je postavena moderní tezi úsporného bydlení. Neustálé zvyšování cen energií spolu s vývojem technologií a veškeré spotřební elektrotechniky s sebou přináší spoustu otázek, jak zbudovat ekologické a nízkonákladové bydlení. Chytrý dům se soustavou Loxone je příznivým řešením zapeklitých otázek spojených jak s elektroinstalacemi, tak používáním všech prvků sloučených do společného jmenovatele – elektrotechnika. Veškeré elektrospotřebiče zapojené v domě se díky technologii inteligentního domu či bytu dají propojit bezdrátovým systémem Loxone, jenž před desítkou let vyzníval jako daleká hudba budoucnosti.

Na prahu 21. století se idea ze století předchozího stala skutečností, a tak – aniž by nám po bytě popojížděli roboti či byl dům řízen „centrálním mozkem lidstva“ – se i náš domov může snadno proměnit v inteligentní dům. Bezdrátové propojení Loxone má za prvotní úkol přinést majitelům bytu či rodinného domu úsporná opatření a komfortní užívání všech spotřebičů díky bezdrátovým prvkům. Do Loxone systému řízenému na dálku či s přednastavením spadá také ovládání tepelných zdrojů, čerpadel, zabezpečovacích systémů atd.

Nemáte-li představu, jak takový systém Loxon funguje, anebo jste informováni pouze zevrubně, nebojte se nás oslovit. Jsme schopni poradit každému zájemci, nabízíme ekonomicky výhodné řešení pro všechny majitele – jak nových, tak starších – objektů. Pro soustavu Loxon platí pravidlo, že je aplikovatelná naprosto do všech míst. Můžou nás tedy oslovit i vlastníci průmyslových objektů, kde je úspora energií více než žádoucí, potřebná – a navíc šetří energie, ale i drahocenný čas zaměstnanců i jejich nadřízených. Příznivé ceny spolu s profesionálním a férovým přístupem odborně proškolených zaměstnanců jsou zárukou levnějšího a snazšího bydlení či podnikání.