Jestliže uvažujete nad výstavbou nového rodinného domu, určitě byste měli pečlivě zvážit všechny jeho aspekty. Bydlení dnes může být opravdu velice komfortní, jak se o tom přesvědčil i náš klient Petr na vlastní kůži. Petr se na nás obrátil proto, že chtěl optimalizovat své bydlení tak, aby bylo co nejvíce pohodlné a také efektivní, ať už z pohledu úspornosti nebo nezbytného zabezpečení. Podívejte se, co jsme mu v naší firmě poradili.

Přicházíme na trh s novým konceptem zvaným inteligentní dům, který právě Petra na našich webových stránkách zaujal. Vysvětlil jsem mu tedy, co vše takové bydlení obnáší a jaké má hlavní přednosti. Petr byl z celého konceptu opravdu nadšený a přenesl ho ve svém bydlení do praxe. Již půl roku bydlí ve svém novém domě a teď se na nás obrátil se zpětnou vazbou.

Komfortní bydlení je pro každého

Petrovi se velmi líbí automatické osvětlení, které je jednou z výhod inteligentního domu od nás. Světla se rozsvěcují dle aktivity v místnostech, jelikož mají instalovaná pohybová čidla. Perfektní jsou též automatické žaluzie, které vás ráno probudí vpuštěním slunečních paprsků a se západem slunce se zase zatáhnou. Navíc mohou místnost pomoci efektivně ohřát nebo naopak ochladit.

V neposlední řadě je velkou předností tohoto bydlení také možnost libovolného nastavení teploty ve všech místnostech, a to i přesně podle času. I tato možnost domácí automatizace se našemu klientovi moc zamlouvá. Bydlení v takovém domku je tedy opravdu velmi příjemné a Petr by ho už za nic nevyměnil. Šetří jeho čas a nakonec i peníze.

Jestliže i vy chcete ušetřit na vytápění či osvětlení, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám navrhneme systém přesně dle vašich specifických požadavků.