Osvětlení, vytápění a také větrání, to jsou hlavní žrouti peněz v každém rodinném domě. Je proto nasnadě vyřešit tuto problematiku směrem ke spokojenosti všech obyvatel. Naše společnost Smart Concept proto přichází s nabídkou inteligentních a chytrých domů Loxone, které jsou již velmi automatizované a váš život v rodinném domku dovedou k maximální spokojenosti.

Stále se na nás obracejí zákazníci, kterým se náš koncept moderního a pohodového bydlení zalíbil a chtějí nám poskytnout referenci. My jsme moc rádi, že bydlení s našimi vychytávkami vás uspokojuje a cítíte, že je mnohem komfortnější než bydlení v obyčejném rodinném domku, byť se třeba jedná i o novostavbu.

Pan Radim z Prahy se na nás obrátil, když plánoval výstavbu svého rodinného domu. Už je to nějaký měsíc, jeho příběh je pro nás ale stále aktuální. Původně si chtěl nějaký chytrý systém doma vytvořit sám, nakonec to pro něj bylo tak složité, že to vzdal a začal tuto myšlenku pomalu zatracovat.

Pak však našel na internetu kontakt na naši firmu a domluvil si u nás schůzku. My jsme mu poradili, jak může bydlet komfortně a jak lze v domácnosti mnoho věcí a činností automatizovat, a tak dosáhnout nejen spokojeného bydlení, ale i výrazných úspor, což se projeví ve vyúčtování energií hned na samotném počátku.

Spokojenost klienta je na prvním místě

Pan Radim již celý rok bydlí v chytrém automatizovaném domě od nás a je velmi spokojený. Během letních měsíců ocenil automatické větrání a doma tak neměl nikdy vydýcháno. Během zimy mu zase přišlo vhod řízené vytápění, díky němuž dosáhl nemalých úspor za energie. Celoročně vidí výhody v úsporném osvětlení a kvalitní stínící technice. Pokud i vy máte zájem o takové bydlení, určitě se na nás obraťte.