V chytrém domě postaveném na elektroinstalaci od Loxone můžete ovládat úplně vše, od vytápění až po systém fotovoltaiky, přes tlačítka nebo pohodlně z mobilního telefonu. A co je nejlepší: vaše domácnost ví, co má v danou chvíli udělat.

Aktuální problém „klasických“ domů

V každém současném domě se používají desítky zařízení nebo spotřební elektroniky. Každé z nich má vlastní ovládací prvky a žádné z těchto zařízení neví, co dělají ta ostatní. Obyvatel domu je tedy často ztracen a neví, co a jak v daný moment ovládat.

Ne moc inteligentní. Ne moc pohodlné.

Aktuální problém "klasických" domů

Centrální ovládání

V Loxone chytrém domě se ovládá všechno z centrálního místa pomocí inteligentního srdce, malé zelené krabičky, Loxone Miniserveru.

Díky této jednotce se může prostřednictvím senzoru přítomnosti ovládat nejen osvětlení, ale i alarm, hudba, větrání, vytápění, klimatizace a mnohem více.

Centrální ovládání chytrého domu

Snadné ovládání

Ovládat chytrý dům můžete jak klasicky přes tlačítka, tak například vzdáleně přes mobilní telefon, pokud právě nejste doma. V Loxone chytrém domě mohou být také aktivovány scény, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a ne naopak.

Snadné ovládání chytrého domu

Inteligentní automatizace

Chytrý dům od Loxone automaticky zachytí situace jako je například přítomnost, teplota místností, požár, vloupání, západ slunce a další.

V souvislosti s tím samostatně přesně ví, co má za vás v daný okamžik udělat. To je inteligentní a moderní domácnost.

Inteligentní automatizace chytrého domu

Budoucnost a flexibilita

Chcete-li změnit nastavení vašeho chytrého domu nebo přidat nové technologie? Není problém! S otevřenou architekturou Miniserveru je budoucnost vašeho domu flexibilní.

Loxone chytrý dům dělá domácnost chytřejší, pohodlnější, bezpečnější a energeticky účinnější. Zároveň však také cenově dostupnější!

Budoucnost a flexibilita chytrého domu

Nezávazná poptávka

Jsme oficiálním partnerem společnosti Loxone a zaměřujeme se výhradně na komplexní řešení chytrých domů (neboli Smart Home) pod záštitou této společnosti. Hledáte-li tedy profesionální řešení inteligentní elektroinstalace na míru, neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku, na základě které vám ZDARMA připravíme orientační nabídku.

Logo společnosti Loxone

Nezávazná poptávka