Funkce inteligentního domuKomplexní inteligentní systém pro byt, dům i kancelářské prostory

Už vás nebaví při odchodu z domu kontrolovat, zda máte vypnuté veškeré spotřebiče, zhasnutá všechna světla, správně nastavený alarm nebo dobře zavřené dveře? Náš propracovaný systém disponuje mnoha inteligentními funkcemi a vy tak svou domácnost budete řídit stisknutím pouhého jednoho tlačítka. Už žádné zbytečné zdržování.

Funkce inteligentního domuMějte svou domácnost pod kontrolou

Díky inteligentním centrálním funkcím neboli chytrým centrálním funkcím získáte nad svou domácností plnou kontrolu. Najednou vypnete všechny zásuvky, zhasnete světla nebo komfortně načasujete svůj alarm. Funkce našeho centrálního systému si nastavíte přesně tak, že budou co nejvíce odpovídat vašim specifickým potřebám. Jak se systém ovládá? Přístup k inteligentnímu domu budete mít z jednoho vypínače – využijete dálkové ovládání, případně i ze svého počítače či mobilního telefonu během nepřítomnosti.

Funkce inteligentního domuŠetřete energii s inteligentním domem

Používání inteligentních centrálních funkcí, někdo říká též chytrých funkcí, přináší i výrazné energetické úspory. Veškeré spotřebiče snadno odpojíte od proudu a nebudou tak čerpat elektrickou energii. Nestane se, že byste doma zapomněli například puštěnou televizi nebo rozsvícené světlo u kuchyňské linky.

Funkce inteligentního domuZabezpečte své bydlení před zloději

Dnes je nutné dbát také na důkladné zabezpečení domu. Obzvlášť pokud máte moderně zařízenou domácnost, je potřeba ji chránit před zloději a vandaly, především během noci nebo v době vaší nepřítomnosti. K tomuto zabezpečení nejlépe poslouží inteligentní alarm či také chytrý alarm – opět jedna z hojně využívaných centrálních funkcí. Inteligentní alarm využívá kamery, pohybové senzory i další čidla. Jakmile tedy bude v okolí vašeho domu nějaký podezřelý pohyb, spustí se poplach, rozsvítí se světla a roztáhnou žaluzie.

Funkce inteligentního domuProměňte dům v bezpečnější místo pro své děti

Především malé děti se doma mohou nepříjemně zranit v době nepřítomnosti dospělé osoby. S inteligentními centrálními funkcemi můžete riziko úrazu u dětí minimalizovat. Jestliže necháte děti doma samotné, zabezpečte ovládání bazénu, sauny, nebo třeba i varné desky či trouby. To vše jsou v domácnosti zdroje potenciálního nebezpečí pro malé děti.

Užívejte si pohody s rodinou a přáteli

Nakonec inteligentní (chytré) centrální funkce dělají vaše bydlení mnohem komfortnější. Jedním tlačítkem zapnete televizi, spustíte DVD přehrávač i Hi-Fi systém. Centrální funkce využijete též pro ovládání světel nebo stínící techniky, čímž snáze vytvoříte útulné prostředí, v němž se budete s rodinou i s přáteli cítit dobře.

Funkce inteligentního domu

Nezávazná poptávka