Inteligentní zabezpečení pro vaše bydlení

Inteligentní alarmŽádná moderní domácnost se dnes neobejde bez důmyslného zabezpečovacího systému. Chcete ochránit veškerý svůj majetek? Určitě instalaci inteligentního alarmu neboli chytrého alarmu zvažte. V pojetí inteligentního bydlení má alarm spoustu funkcí, které ale ovládáte jedním tlačítkem spolu s dalšími funkcemi vaší domácnosti. Ovládání jednoduché a přijdu mu na chuť i každý laik. V době vaší nepřítomnosti inteligentní alarm upozorní na dění v domácnosti a vy budete moci včas zasáhnout. Dům bude navíc neustále monitorovaný prostřednictvím zabudovaných kamer.

Využijte možnosti inteligentního alarmu na 100 %

Věděli jste, že vás alarm může na narušení domácnosti upozornit přes e-mail, SMS nebo hovorem na mobilní telefon? Disponuje navíc speciální ochrannou funkcí, jelikož v případě narušení začne nejen houkat, ale také se automaticky roztáhnou žaluzie a rozsvítí se světla, čímž je zloděj odrazen od dalších kroků. Navíc vy okamžitě obdržíte informace na svůj mobilní telefon.

Inteligentní alarm

Ať už uvažujete o instalaci kompletního kamerového systému, pohybových senzorů nebo speciálních čidel reagujících na lidské teplo, s centrálními funkcemi inteligentního domu je vše možné. Inteligentní alarm, některými označovaný též jako chytrý alarm, vše spojuje dohromady. Vytváří tak unikátní funkční celek, který můžete ovládat či kontrolovat odkudkoliv. S inteligentním inteligentním alarmem bude vaše bydlení maximálně zabezpečené.

Hlavní přednosti inteligentního alarmu

Hlavní výhodou je možnost propojení inteligentního alarmu s dalšími centrálními funkcemi, například s inteligentním (chytrým) stíněním, s ovládáním světel a spotřebičů. Zároveň pro monitorování můžete využívat profesionální zabezpečovací techniku. Výsledkem je jeden z nejmodernějších inteligentních alarmů současnosti, který je sám o sobě cenově těžko dostupný. V kombinaci s dalšími centrálními funkcemi a tedy s celou inteligentní domácností už o jeho pořízení ale můžete vážně uvažovat.

Inteligentní alarm

Přesná detekce pohybu

Detektory pohybu v kombinaci s osvětlením domácnosti, stínící či zvukovou technikou představují malou revoluci. Stejně tak informování o stavu v případě vniknutí či možnost zapnutí a vypnutí alarmu na jeden dotek, případně nastavení časovače, který alarm večer sám aktivuje a vy tak budete v noci klidně spát.

Snadná obsluha a rychlá dostupnost

Inteligentní alarm či chytrý alarm disponuje jednoduchou obsluhou a snadnou aktivací, jelikož se vše provádí prostřednictvím tlačítka nebo kódu. Systém můžete i plně automatizovat. Volba je pouze na vás. Alarm se například automaticky zapne v naprogramovaný čas, případně ho můžete spustit tlačítkem. Pohyb detekují čidla, okenní a dveřní senzory. Pokud se alarm spustí nečekaně, vypnete ho ručně opět přes tlačítko.

Integrace zabezpečovacích systémů PARADOX a JABLOTRON

Inteligentní alarm online komunikuje s centrálou zabezpečovacího systému PARADOX nebo JA-106KR. Vaše bydlení je tak zabezpečeno tou nejmodernější možnou cestou. Chování systému si můžete nastavit individuálně. Aktuálně se připravuje spolupráce s českým výrobcem JABLOTRON.

ParadoxJablotron

Jak využívat inteligentní alarm

Co vše provede váš inteligentní alarm, nebo také inteligentní alarm, pokud do domu vnikne cizí osoba?

  • Nejprve se rozsvítí veškeré osvětlení, které začne v sekundovém intervalu blikat.
  • Zároveň se zablokují veškerá tlačítka pro ovládání světel nebo otevírání, takže pachatel není schopen s ničím manipulovat a uniknout.
  • Zablokuje se též stínící technika – kompletně se vytáhnou či zatáhnou žaluzie/rolety.
  • Inteligentní dům neboli chytrý dům vám pošle e-mail či SMS o narušení.
  • V poslední fázi se spouští siréna, bezpečnostní mlha či se hlášení odešle na pult centrální ochrany.

Přístupový systém do vaší domácnosti

K inteligentnímu alarmu si můžete zároveň zajistit kompletní přístupový systém, který lehce nastavíte elektrickým klíčem. Snadno tak dosáhnete toho, že tento systém bude stoprocentně korespondovat s vašimi specifickými potřebami. Přístupové systémy umí otevírat dveře, garážová vrata, skříně a plnit i další požadavky. Jejich nastavení je individuální a závislé jenom na vás. Elektronický klíč vám nabízíme v našem e-shopu za bezkonkurenční cenu 99 Kč.

Elektronický klíč

Propojení s dalšími inteligentními funkcemi

Díky našemu centrálnímu systému můžete využít i další inteligentní funkce, například po otevření dveří elektronickým klíčem se automaticky rozsvítí světla ve vybrané místnosti, spustí se oblíbená hudba, zpřístupní se zásuvky pro stolní počítač nebo se v interiéru nastaví taková teplota, která je pro vás komfortní. Inteligentní ovládání domu pro vás bude hračka.

Inteligentní alarm

Nezávazná poptávka