Inteligentní bazén či vířivka zajistí maximální pohodlí

Vlastníte bazén nebo teprve uvažujete o jeho pořízení? Obyčejné bazény už pomalu vycházejí z módy. Dnes se vyplatí pořídit si inteligentní bazén neboli chytrý bazén (investovat můžete též do vířivky), který má celou řadu užitečných funkcí. Umí například kontrolovat kvalitu a teplotu vody. Jako doplněk k němu poslouží automaticky ovládané rolovací zastřešení nebo ekonomický solární ohřev.

Automatizujte svůj bazén

Jaké funkce plní inteligentní bazén? Centrální systém vám umožní sledovat veškeré dění kolem bazénu online. Kontroluje kvalitu vody a upozorní třeba i na pád osoby/předmětu do bazénu – tuto funkci oceníte nejen v případě, že máte malé děti. Inteligentní bazén navíc spolupracuje s funkcí inteligentní alarm, která se po probuzení bazénu z klidového režimu může rovněž aktivovat.

Inteligentní bazén

Vybavení inteligentního bazénu senzory

Bazén využívá praktické bezpečnostní senzory, které vás vždy včas upozorní na případný problém. Nemusíte si tak dělat zbytečné starosti. Bazén oplývá funkcemi na míru vašim specifickým přáním a požadavkům. Na inteligentní bazén lze přestavět i bazén, co už máte doma na svém dvorku.

Dálkové ovládání pro váš bazén

Inteligentní bazén můžete ovládat na dálku ze svého mobilního telefonu, tabletu nebo PC a využít tak i dalších inteligentních funkcí pro domácnost. Pokud žijete v rodinném domku a máte bazén situovaný na zahradě, určitě vás tyto funkce zaujmou a pořízení inteligentního systému pro domácnost nebudete litovat.

Nezávazná poptávka