Inteligentní dálkové ovládání vám dá přehled

Chcete mít přehled o tom, kolik ročně spotřebujete energie nebo kolik protopíte? Inteligentní dálkové ovládání neboli chytré dálkové ovládání je přímo napojené na veškeré centrální funkce inteligentního domu a je schopné vám podat konkrétní informace. Nezáleží na tom, zda sedíte ve svém křesle v obývacím pokoji nebo zda trávíte dovolenou na druhém konci světa, s dálkovým ovládáním můžete svou domácnost snadno řídit a sbírat potřebné statistické informace.

Vzdálený přístup kdykoliv a odkudkoliv

Jak už je napsáno výše, tak s inteligentním dálkovým ovládáním máte přístup ke svému domu kdykoliv a odkudkoliv. Co to přesně znamená? K nastavení systému osvětlení, vytápění, alarmu (nebo i k dalším funkcím) se můžete připojit vzdáleně ze svého chytrého telefonu nebo z tabletu. Získáte tak nepřetržitý přehled o své domácnosti. Systém má navíc speciální vlastnost, která vás může upozornit na špatně zavřené okno nebo na rozsvícené světlo. Vaše domácnost se stane komfortnější, bezpečnější a ekonomičtější.

Inteligentní dálkové ovládání

Upravujte jednotlivé funkce i vzdáleně

Inteligentní dálkové ovládání vás může na dálku informovat o tom, co vše se doma děje. Budete tak mít jistotu, že i bez vaší přítomnosti je doma vše v pořádku. Obdržíte například SMS či telefonát, když vaše děti přijdou domu ze školy atd. Záleží pouze na tom, co vše chcete vzdáleně sledovat.

Statistiky a ukládání veškerých dat o inteligentní domácnosti

Inteligentní dálkové ovládání umí upravovat nejrůznější funkce a vy zároveň získáváte přístup ke statistikám, které jsou rovněž velmi zajímavé. Sběr dat vám umožní vést si dlouhodobé statistiky a vyhodnocovat spokojenost se samotným systémem a s inteligentním bydlením, které může přinést pohodlí a výrazné úspory. Dozvíte se například statistiky o vytápění, informace počasí nebo získáte data prostřednictvím pohybového senzoru.

Inteligentní dálkové ovládání

Nezávazná poptávka