Inteligentní klimatizace zajistí celoroční komfort

Klimatizace je skvělým pomocníkem do soukromých i firemních prostor. Zajistí vám tepelný komfort během letních měsíců, kdy vzduch příjemně ochladí na požadovanou teplotu, i během zimy, kdy naopak funguje jako vytápění. Inteligentní klimatizace má navíc tu výhodu, že ji lze pohodlně propojit s dalšími centrálními funkcemi inteligentní domácnosti. Nejenže vaše bydlení bude pohodlnější, ale také se stane úspornější.

Nastavte si v každé místnosti jinou teplotu

Klimatizace má mnoho funkcí. Stará se o pravidelnou výměnu vzduchu a představuje tak účinné větrání. Mimo regulaci teploty dokáže také zvlhčovat nebo odvlhčovat vzduch. S použitím filtrace nebo ionizace se postará o odstranění prachu a bakterií.

Inteligentní klimatizace vám pomůže nastavit v místnosti takovou teplotu, která vám bude stoprocentně vyhovovat. Můžete mít jinou teplotu v ložnici a jinou v obývacím pokoji. Díky regulaci teploty už nebudete muset zbytečně větrat. Nastavení teploty v místnostech můžete samozřejmě měnit.

Inteligentní klimatizace

Inteligentní klimatizaci ovládáte i na dálku

Inteligentní klimatizace se dá ovládat i vzdáleně, což je jednou z jejích hlavních předností. Přistupovat k ní můžete na dálku přes webové rozhraní aplikace nebo z mobilního telefonu či z tabletu vybaveného OS Android nebo iOS. Dálkové ovládání vám umožní nastavit si v místnosti takovou teplotu, která vám bude příjemná, až dorazíte domů. Pokud totiž nejste zrovna doma, tak klimatizace může pracovat ještě o něco úsporněji.

Sledujte statistiky naměřených hodnot

Předností inteligentní domácnosti je schopnost vést si statistiky, které se pojí i s využitím inteligentní klimatizace. Snadno tak zjistíte, jak regulujete teplotu v jednotlivých místnostech. S využíváním těchto funkcí také objevíte možné úspory ve svém rozpočtu.

Kombinujte zdroje tepla

Během zimních měsíců využijete klimatizaci především k vytápění, jelikož ochlazování místností není většinou potřeba. Přesně si nastavíte, jaké teploty chcete v místnostech dosáhnout. Pro přitopení můžete využívat elektrickou energii, plyn nebo třeba krbová kamna. Hodně zde záleží na tom, jaký systém vytápění využíváte. Nestane se vám tedy, že byste místnost přetopili a následně ji museli vyvětrat. Naopak zase během letních měsíců si lehce pohlídáte, že místnost neochladíte více, než potřebujete.

Možnost propojení inteligentní klimatizace s dalšími systémy v domácnosti

Inteligentní klimatizaci snadno propojíte s dalšími centrálními funkcemi, mezi které patří například inteligentní vytápění nebo inteligentní větrání. Využití pro ni tedy naleznete po celý rok.

Nezávazná poptávka