Inteligentní měření spotřeby poskytne užitečné informace

S inteligentním měřením budete mít k dispozici veškeré potřebné statistiky. Umožní vám měřit například spotřebu elektrické energie, vody nebo plynu. Je to velmi užitečná funkce, kterou inteligentní domácnost nabízí. Inteligentní měření spotřeby je přesné, přehledné a poskytuje informace vždy ke konkrétnímu datu.

Z těchto informací si můžete vytvářet zajímavé statistiky a hledat cesty úspory energií. Samozřejmostí je také dostupnost statistik na PC (díky webovému rozhraní aplikace), na mobilních telefonech a tabletech s OS Android a iOS. Měření spotřeby též snadno propojíte s dalšími systémy.

Sledujte spotřebu elektrické energie

Inteligentní měření spotřeby vám ukáže výkon, aktuální spotřebu a dlouhodobou spotřebu elektrické energie. Statistiky mohou být zobrazeny za denní, týdenní nebo roční období. Můžete tak hodnoty pohodlně vzájemně porovnávat. Funkce elektroměr umí měřit třífázové i jednofázové okruhy. Ty jednofázové se primárně používají ke sledování spotřeby u jednotlivých spotřebičů nebo pro součinnost.

Inteligentní měření spotřeby

Hlídejte spotřebu vody

Funkce inteligentní vodoměr se využívá k dálkovému sledování spotřeby vody a má schopnost dálkového odečtu vody. Umožní vám měřit také celkovou spotřebu vaší domácnosti.

Minimalizujte spotřebu plynu

Jestliže využíváte plynový kotel, určitě oceníte funkci plynoměru, která vám dá přehled o spotřebě vašeho kotle. Systém umí spolehlivě regulovat, a tak snížit vaši spotřebu.

Měřte spotřebu tepla

Teplo je drahou komoditou. Je tedy potřeba hlídat, zda s teplem zbytečně neplýtváte. Funkce inteligentního měření spotřeby vám dá potřebné statistiky. Měří teplo v rodinném domku, v bytě i v dalších prostorách. Díky těmto statistikám jsme schopni vám navrhnout řešení na míru, se kterým ušetříte. O všem, co se ve vaší domácnosti děje, budete mít dokonalý přehled. Snadno identifikujete možné problémy a naleznete potenciál pro úsporu v domácnosti.

Propojte inteligentní měření s dalšími funkcemi

Inteligentní měření spotřeby samozřejmě můžete snadno propojit s dalšími centrálními funkcemi. Úzce souvisí s funkcí inteligentní statistiky a spolupracuje například s inteligentním vytápěním nebo větráním.

Odhalte potenciální úspory ve své domácnosti

Možné úspory ve své domácnosti s inteligentním měřením spotřeby odhalíte snadno a rychle. Až desítky tisíc korun ročně se vrátí zpět do vaší peněženky a vaše bydlení se stane mnohem komfortnější a úspornější. Díky nám budete mít o všem perfektní přehled.

Nezávazná poptávka