Inteligentní multimédia pro každého bez rozdílu věku

Inteligentní multimédia, nazývaná též chytrá multimédia, si užije opravdu každý. Ať už vám je 20, 40 nebo 60 let, jistě rádi posloucháte hudbu, sledujete filmy a máte nějaké oblíbené televizní pořady. Díky této funkci inteligentního centrálního systému můžete veškerá multimédia ovládat prostřednictvím jednoho dálkového ovladače. Výhodou je, že v každé místnosti můžete pustit jinou hudbu či film. Systém spolupracuje s TV, DVD i s moderními HiFi sestavami. Možná je také kombinace s inteligentním osvětlením.

Přehrávejte hudbu a sledujte televizi

V každé místnosti ve své domácnosti si můžete dopřát jinou zábavu. Děti chtějí koukat na pohádku, ale vy byste si raději pustili svou oblíbenou muziku? Můžete to učinit najednou díky praktickému dálkovému ovladači. Inteligentní multimédia využívají tzv. multiroom audio systém a mohou tak přehrávat obraz a zvuk z více zdrojů současně.

Vše nastavíte jediným dotekem

Stačí jediný dotek, abyste si vše pohodlně nastavili. Jediným tlačítkem hudbu zapnete, vypnete nebo regulujete její hlasitost. Můžete si také naladit svou oblíbenou rádiovou stanici. Stačí mít doma jeden ovladač na vše, což výrazně usnadňuje manipulaci s multimediální technikou.

Kombinujte hudbu a osvětlení

Multimédia skvěle doplní systém inteligentního osvětlení, protože k přehrávané hudbě snadno nastavíte vhodnou světelnou scénu. Tuto funkci využijete nejen při poslechu romantických skladeb, ale i při sledování filmu nebo seriálu. Zvukové a světelné efekty se pak dokonale propojí.

Inteligentní multimédia

Ranní budíček s hudbou

Inteligentní systém se postará o vaše ranní probuzení příjemnou melodií. Tento budíček může využívat v rodině každý a individuálně si také vybrat vhodný ranní program, který koresponduje s jeho pocity. Čas buzení si rovněž nastavíte podle sebe. Buzení hudbou je opravdu komfortní. Neznáme jiný způsob, jak dobře odstartovat svůj pracovní den.

Inteligentní multimédia se snadno ovládají

O ovládání veškerých multimédií se stará multiroom Music Server. Jedná se o centrální zařízení od Loxone, které provádí zmíněnou domácí automatizaci. Jednotku stačí umístit do domácího rozvaděče a ona se pak postará o zbytek. Automatizace spolu s dálkovým ovládáním usnadňuje spouštění a vypínání multimediálních funkcí.

Multiroom audio systém pro více místností

Systém pracuje ve více místnostech najednou, což znamená, že je možné využívat různé multiroom systémy, jako například Sonos, Squeezebox nebo CasaTunes. Nezáleží na tom, jak je vaše domácnost velká, ani nesejde na hudebním vkusu osob, které v ní žijí.

Individuální scény podle vaší nálady

Díky spolupráci inteligentních multimédií s osvětlením a se stínící technikou si prostředí v domě můžete naplno přizpůsobit. To je hlavní výhoda použití inteligentního centrálního systému, jelikož veškeré funkce zde spolu úzce souvisejí a doplňují se ke spokojenosti uživatelů.

Nezávazná poptávka