Inteligentní osvětlení zajistí komfort během dne i noci

Inteligentní osvětlení neboli chytré osvětlení je jedním z největších lákadel inteligentních centrálních systémů. Nebaví vás už bloudit tmou doma či venku? Díky inteligentnímu ovládání svítidel vy i vaše rodina se budete moci v noci po své domácnosti pohodlně pohybovat. Svítidla se maximálně přizpůsobí vašim specifickým požadavkům. Ovlivníte nejen to, zda jsou světla rozsvícená či zhasnutá, ale také můžete měnit sytost či barvu podle svého aktuálního rozpoložení.

Inteligentní osvětlení

Vypínače nebo dálkové ovládání osvětlení?

Inteligentní osvětlení (chytré osvětlení) spolupracuje jak s běžnými vypínači, tak i s dálkovým ovládáním z mobilního telefonu, tabletu nebo PC. Vypínače u světel nemusí být obyčejné, ale jejich vzhled si můžete samozřejmě vybrat individuálně. Kromě rozsvícení a zhasnutí světla disponují tyto vypínače i dalšími zajímavými funkcemi.

Co se týká dálkového ovládání světel, tak to je rovněž velmi jednoduché. Hlavní výhodou je, že nemusíte být doma, abyste zhasli či rozsvítili světla. Už se vám například nestane, že při odchodu z domu zapomenete rozsvícené světlo na chodbě nebo že se pozdě večer netrefíte klíčem do zámku. Zároveň však máte jistotu, že vás světlo nebude zbytečně oslňovat nebo že nevzbudíte celý dům.

Světelná scéna dle vašich individuálních preferencí

Vy sami ovlivníte světelnou scénu. Díky inteligentnímu osvětlení máte možnost výběru z několika atraktivních světelných programů, které se přizpůsobí vaší náladě. Jiné osvětlení se hodí na práci, k vaření, na rodinnou večeři nebo ke sledování oblíbeného seriálu. Světelné scény nejlépe pracují s prostorem. Do nastavení si je navíc můžete uložit a používat je i opakovaně.

Inteligentní osvětlení

Dejte nudě sbohem – s inteligentním osvětlením je to snadné

Inteligentní osvětlení zvládá celou škálu funkcí. Už to není jenom nudné zapnout a vypnout. Díky různorodému nastavení intenzity světla na dálkové ovládání nebo jeho barvy přinášejí světelné scény zajímavé zpestření do každodenního života. Jediným stisknutím vypínače nebo tlačítka ve svém telefonu scénu změníte. Pokud si dálkové ovládání světel vyzkoušíte, sami uvidíte, jaká to je zábava.

Nezávazná poptávka