Inteligentní sauna, co se vám na míru přizpůsobí

Sauna je moderní doplněk do každé domácnosti. Ať už se jedná o finskou saunu, infrasaunu nebo o parní kabinu, vždy ji můžete zařídit dle aktuálních trendů. Pokud ji propojíte s centrálním ovládacím systémem domu, stane se z ní inteligentní sauna neboli chytrá sauna. Tu pak můžete ovládat i vzdáleně. Ovlivníte nejen samotné zapnutí a vypnutí sauny, ale i nastavení teploty, světla nebo vůně.

Individuální nastavení dle vašich představ

Každý má jiné představy o tom, jak by měla sauna fungovat. Výhodou našeho centrálního systému pro inteligentní domy je, že si ovládání sauny maximálně přizpůsobíte svým specifickým požadavkům. Každý z členů domácnosti má jiné nároky a díky inteligentnímu ovládání si můžete nastavit několik režimů s odlišnou teplotou, vlhkostí, vůní a osvětlením. Díky modernímu systému Loxone si veškeré funkce sauny nastavíte individuálně.

Ovládejte inteligentní saunu ze svého telefonu či tabletu

Díky napojení na centrální systém se inteligentní sauna dá snadno kontrolovat, například i z mobilního telefonu. Máte tak k dispozici kompletní monitoring jejího provozu. Inteligentní systém dbá na správnou teplotu, ideální vlhkost i na pravidelnou výměnu vzduchu. Upozorní třeba i na nedovřené dveře. S používáním sauny budete tak maximálně spokojeni.

Inteligentní sauna

Jelikož lze inteligentní saunu (chytrou saunu) snadno ovládat z mobilního telefonu, tabletu nebo PC, tak získáte přístup k jejím funkcím odkudkoliv. Dálkové ovládání je mnohem praktičtější než obyčejný vypínač na zdi, jelikož vám umožní snadno si nastavit podmínky saunování s předstihem a vy tak saunu vůbec nemusíte manuálně ovládat. Chcete si zajít do sauny zarelaxovat po práci nebo po sportovním výkonu? S naší inteligentní (chytrou) domácností to hravě zvládnete.

Řiďte teplotu, vlhkost, vůni i osvětlení

V sauně se budete vždy cítit příjemně. Díky naší aplikaci si ve své inteligentní sauně vytvoříte vlastní specifické programy, které dále nastavíte přes svůj telefon nebo i tlačítkem na zdi.

Bezpečnost na prvním místě

Inteligentní sauna představuje další velkou výhodu, kterou je bezpečnost. Díky neustálému monitorování prostřednictvím inteligentního centrálního systému je maximálně zabezpečená. Náš systém umožňuje monitoring veškerých parametrů, například teploty, vlhkosti, kouře, otevírání atd. Jestliže je v sauně něco špatně, tak vás Miniserver Loxone na případné problémy upozorní.

Aktivujte saunu prostřednictvím dálkového ovládání

Dálkové ovládání při využívání sauny přináší velký komfort. Inteligentní sauna se dá ovládat z telefonů s OS Android i iOS. Ať už jedete domů z práce, jste na běžkách nebo na sjezdovce, můžete si saunu zapnout a předehřát na provozní teplotu. Odpadne vám tak nepříjemná nutnost její kontroly a než se vám vyhřeje, budete si moci užívat společnost rodiny nebo se věnovat jiným aktivitám.

Nezávazná poptávka