Inteligentní statistiky pro sledování veškerých údajů

Funkce inteligentní statistiky, označovaná též jako chytré statistiky, je vhodná pro každého, kdo má rád přehled o své domácnosti. Co vše tato funkce umí? Umožní vám sledovat teplotu v místnostech, stav elektroměru, vodoměru nebo upozorní na plánovanou událost. Informace budete dostávat automaticky, pokud si to tak nastavíte.

Podrobné vedení statistik bez práce

Uvažovali jste nad vedením statistik pro svou domácnost? Pak jistě víte, že bez centrálního systému pro inteligentní dům je to nereálné. Inteligentní statistiky vám ve všem vyjdou vstříc. Vy sami si ani nemusíte nic zaznamenávat. Veškeré informace dostanete na ruku. Zajímavou funkcí je sledování teploty nejen v samotných místnostech, ale třeba i v mrazáku nebo v lednici – opravdu kdekoliv. Notifikace obdržíte na události, o kterých si přejete být informováni, například na spuštění alarmu atd.

Inteligentní statistiky

Statistiky i na dálku

Ke všem statistikám, které inteligentní domácnost vede, získáte přístup i vzdáleně. Inteligentní statistiky si tak pohodlně zobrazíte ve svém telefonu či na tabletu s OS Android nebo iOS. Také sem budete mít přístup z webového prohlížeče, a to nejen ze svého PC.

Statistiky můžete sledovat odkudkoliv. Pokud tedy máte například na dovolené volnou chvilku, můžete je prozkoumat. Data zde navíc budou uchována i po několik let a dají se snadno exportovat do MS Excel nebo do jiného obdobného programu. Na vzdálené nastavování funkcí si zvyknete velmi pohodlně.

Naše řešení s názvem inteligentní statistiky se vám na míru přizpůsobí. Zakoupíte u nás vysoce kvalitní teplotní senzory, které s vedením statistik rovněž mohou pomoci.

Nezávazná poptávka