Inteligentní stínící technika šetří čas i námahu

Žaluzie nebo rolety? Je jedno, jakému stínění dáváte přednost. Naše inteligentní stínící technika neboli chytrá stínící technika vám zaručí pohodlné ovládání i ze vzdálených míst. Náš inteligentní systém si poradí se všemi typy stínění. Kromě žaluzií a rolet řešíme také markýzy. Součástí tohoto systému jsou programy, které zabraňují nežádoucímu ochlazování nebo naopak ohřívání prostor. Automatika navíc pracuje s denní dobou a aktuálním ročním obdobím.

Inteligentní stínící technika

Dálkové ovládání stínící techniky

Inteligentní stínící technika se dá ovládat pomocí klasických spínačů nebo dálkově, například z mobilního telefonu, tabletu nebo PC prostřednictvím praktického webového rozhraní. Zabudované spínače se běžně nacházejí v blízkosti oken a většinou je nepohodlné ovládat každé okno zvlášť. Díky inteligentnímu domu žaluzie snadno roztáhnete i zatáhnete například od jídelního stolu, ze sedačky nebo z terasy.

Individuální nastavení funkcí

Díky inteligentní (chytré) stínící technice si veškeré funkce můžete nastavit individuálně. Manipulace prostřednictvím dálkového ovládání vám výrazně zjednoduší každodenní činnosti. Všechna okna (nebo pouze ta vybraná) lehce zatemníte nebo naopak roztáhnete. Sami můžete ovlivnit, jaké funkce bude váš systém využívat.

Nechte automatiku pracovat za vás

Automatické ovládání žaluzií, rolet či markýz oceníte během každého ročního období. Díky automatice budete mnohem lépe využívat teplo a světlo z venku, a to v kteroukoliv denní a roční dobu. Automaticky se inteligentní stínící technika přizpůsobí tak, abyste se doma cítili co nejkomfortněji. Automaticky vám tak žaluzie mohou ráno do ložnice vpustit první sluneční paprsky a přes den a v noci se zatemnit, abyste měli doma soukromí.

Inteligentní stínící technika

Inteligentní stínící technika zabezpečí váš dům

S naší inteligentní stínící technikou se budete cítit mnohem bezpečněji. O pocit jistoty se během noci postarají zatemněné rolety či žaluzie. Stínění spolu s osvětlením navíc může pracovat i během vaší dovolené, takže kolemjdoucí nabudou dojmu, že u vás doma stále někdo je a vaše domácnost se tak pravděpodobně nestane cílem zlodějů.

Nezávazná poptávka