Inteligentní topení je komfortní a ekonomické

Líbilo by se vám, kdyby se topení automaticky zapnulo po vašem příchodu domů, nebo kdyby vytápění fungovalo i v době vaší nepřítomnosti a vaše domácnost by pak byla vždy ohřátá na příjemnou teplotu? Pak vyzkoušejte inteligentní topení neboli chytré topení, jednu ze špičkových centrálních funkcí inteligentní domácnosti. Přizpůsobte si vytápění svým potřebám. Vaše domácnost se pak ihned stane pohodlnější a zároveň ušetříte nemalé peníze na energiích.

Regulace vytápění individuálně v každé místnosti

V každé místnosti si můžete individuálně nastavit teplotu, která vám je příjemná. Zatímco například v ložnici byste měli mít chladno, tak v obývacím pokoji nebo v pracovně oceníte teplejší klima. Dáte sbohem chladným nebo naopak zbytečně přetopeným místnostem, které musíte větrat a nakonec jen plýtváte energií. Natrvalo si zvolíte teplotu, která vám v dané místnosti vyhovuje a nemusíte ji každý den nastavovat zas a znova. Pokud budete chtít nastavenou teplotu v budoucnu upravit, je to samozřejmě možné.

Inteligentní topení

Ovládejte topení i vzdáleně

Systém vytápění můžete díky funkci inteligentní topení regulovat i vzdáleně. Dálkový přístup získáte přes webové rozhraní aplikace, ke které budete mít přístup ze svého počítače. Inteligentní topení je dále možné nastavit z mobilního telefonu či z tabletu s OS Android nebo s iOS. Pohodlně si tak nastavíte teplotu, která vám bude po příchodu domů příjemná.

Veďte si statistiky

Díky inteligentnímu topení můžete snadno vést statistiky o tom, kolik protopíte energií v jednotlivých částech své domácnosti. To vám možná odhalí možnosti úspory v rodinném rozpočtu.

Libovolně měňte zdroje tepla

Teplotu můžete v domácnosti libovolně regulovat. Běžný deskový radiátor nastavíte podle pocitu na požadovanou teplotu. Inteligentní topení ale nastavíte přímo na konkrétní stupně, což je mnohem efektivnější. Nestane se vám například, že byste topení zapnuli naplno, pak na něj zapomněli, opustili místnost a nakonec se vrátili do přetopeného pokoje, který je nutné vyvětrat. Teplota v místnostech je vždy stálá.

Zdroje tepla navíc lze libovolně měnit. Můžete například přepínat mezi elektrickou energií, plynem nebo krbem. Zde už záleží spíše na konstrukčním řešení vašeho systému vytápění.

Integrace s dalšími systémy

Inteligentní topení od nás lze integrovat i do systémů dalších výrobců. Nabízí možnost snadného propojení s dalšími zdroji tepla, jak už je naznačeno výše. Systém navíc má funkci chlazení, kterou oceníte během teplých měsíců roku. I po skončení topné sezóny tak ve vaší domácnosti najde využití.

Inteligentní topení

Nezávazná poptávka