Inteligentní video-zvonek šetří vaše nohy

Když se rozezní zvonek po domě, tak byste ihned chtěli vědět, kdo čeká za dveřmi? Pokud vás už nebaví chodit otevírat dveře náhodně a nepřipraveně, pořiďte si náš inteligentní video-zvonek neboli chytrý video-zvonek, který vám dá vždy včas vědět. Zvonek přenáší obraz i zvuk a to ani nezáleží na tom, zda se právě teď nacházíte doma. Přenos je totiž možný i vzdáleně.

Do inteligentního zvonku máte přístup i vzdáleně

Inteligentní video-zvonek vám umožní sledování domácnosti i vzdáleně – ani nemusíte být doma, abyste se mohli podívat, co se před vašimi dveřmi aktuálně odehrává. Ovládání přístupového systému je tak možné i vzdáleně a veškerý přenos uvidíte v současném čase. Budete moci zkontrolovat své děti, svou chůvu i domácího mazlíčka. Na dálku také vpustíte svou sousedku nebo pošťáka s nadměrně velkou zásilkou. Funkci inteligentního zvonku lze propojit také s individuálním nastavením osvětlení.

Inteligentní video-zvonek

Co vše inteligentní video-zvonek dokáže?

Inteligentní video-zvonek komunikuje přes SIP protokol a vy si tak audio i video můžete přehrát téměř odkudkoliv na světě. Aktuální stream zahrnuje až dvě kamery v domácnosti. Nastavit si můžete automaticky neomezené ovládání prvků (to znamená, že současně s video-zvonkem využijete přístupový systém do domu a do garáže, osvětlení i další funkce).

Nezávazná poptávka