Inteligentní zahrada přináší automatickou závlahu pro vaše záhonky

Funkce inteligentní zahrada či chytrá zahrada je výhodná nejen pro ty z vás, kdo na svém pozemku pěstují zeleninu, ovoce či květiny. I samostatný trávník totiž vyžaduje pravidelné rosení, pokud má být stále pěkně zelený. Jen málokdo má tolik času, aby se mohl o pravidelnou zálivku své zahrady starat. Díky tomuto inteligentnímu systému veškeré nezbytné funkce snadno a rychle automatizujete.

Automatizujte zalévání

Dodat rostlinám dostatečnou zálivku je nutné někdy i dvakrát či třikrát denně. Když přijdete pozdě večer z práce, tak už většinou nemáte čas a chuť se o svou zahrádku starat. Díky funkci inteligentní zahrada vás ale nemusí trápit žádné výčitky svědomí, jelikož se o vše postará automatika. Automatické závlahové systémy šetří čas i spotřebu vody, jelikož jí bude použito optimální množství. Tuto moderní záležitost si dnes může dovolit úplně každý.

  • Přepínejte elektronicky zdroje vody.
  • Zalévejte záhonky automaticky nebo si čas závlahy nastavte napevno.
  • S inteligentní zahradou může mít bohatou úrodu a krásně zelený trávník úplně každý.

Jelikož se funkce inteligentní zahrady naprogramuje sama, tak vy se nemusíte vůbec o nic starat. Stejně tak se nemusíte obávat, že by na vašem pozemku zabral systém mnoho místa. Oceníte též možnost spolupráce s dalšími inteligentními funkcemi v domácnosti.

Inteligentní zahrada

Nezávazná poptávka